خرید دستبند طلا زنانه

۱۱ تیر ۱۴۰۱
برای اینکه یک دستبند متناسب با سلیقه خود خریداری کنید ابتدا باید استایل خود را در نظر بگیرید و سبک زندگی و فعالیتهای روزانه خود را بررسی کنید که چه نوع دستبندی بخرید آیا دستبند زنجیری ، النگویی و غیره بخرید یا خیر و مورد بعدی که بسیار مهم است قیمت آن و اصل بودن طلا می باشد .

خرید دستبند طلا زنانه از زمان های قدیم تا به کنون مرسوم بوده است و از زیورآلات ظریفی هستند که همه کاره است و نماد ظرافت و استایل اشخاص می باشد و از پر فروش ترین نوع زیورآلات طلا می باشد. این دستبندها دارای تنوع بسیار زیادی هستند و می توان آن را با گردنبند ، انگشتر و ساعت و غیره  ست کرد که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی خرید دستبند طلا زنانه می پردازیم.

 

فاکتورهای مهم در انتخاب دستبند طلا زنانه چیست؟

در هنگام خرید دستبند طلا زنانه باید به چند فاکتور مهم توجه کرد که شامل این موارد می باشد:

متناسب با استایل

انتخاب هر گونه زیورآلات طلا باید بر اساس استایل شخص انجام شود و انواع و اقسام دستبندها باید بر اساس خصوصیات فیزیکی و روحی شخص انتخاب شود که از هر کدام از مدل های دستبند ها باید شناخت کافی داشته باشید. انواع این دستبندها شامل  دستبند النگویی ، زنجیری ، تک پوش ، تمیمه ، دستبند سنگی ، چرم ، بافت و غیره می باشد که اکثر خانم ها از این نوع دستبندها استقبال بسیاری کرده اند.

متناسب با موقعیت مکانی

یکی دیگر از مهمترین فاکتورها در انتخاب دستبند طلا زنانه موقعیت مکانی می باشد و بر اساس موقعیت خود می توانید این اکسسوری زیبا را انتخاب کنید مثلا اگر شما هر روز به محل کار می روید از دستبند بزرگ و پهن نباید استفاده کنید و معمولا باید از دستبند ظریف استفاده کرد . بنابراین دستبندهای ضخیم و پهن برای موقعیت های رسمی و مهمانی و دستبندهای ظریف برای موقعیت های غیررسمی کاربرد دارد.

متناسب با سایز

از نکات مهم دیگر در انتخاب دستبند طلا اندازه و سایز مناسب مچ دست می باشد که اگر دستبند تنگ و کوچک باشد باعث التهاب پوستی می شود و اگر گشاد و بزرگ باشد باعث گم شدن دستبند می شود . بنابراین دستبند ظریف و محکم که متناسب با سایز مچ دست باشد و قفل و بست آن محکم باشد انتخاب بسیار عالی است که به همین منظور شما می توانید بهترین دستبند طلا را متناسب با اندازه دست خود از تاج گالری خریداری کنید.

متناسب با رنگ پوست

تناسب پوست و رنگ تناژ پوست هم  در انتخاب این اکسسوری بسیار مهم است مثلا اگر پوست شما گرم است باید از طلای زرد استفاده کنید ولی اگر رنگ پوست شما سرد است باید از طلای سفید یا نقره استفاده کنید تا جلوه زیبایی به دستان شما بدهد .

جنس دستبند طلا

از فاکتورهای مهم دیگر جنس دستبند است که عیار طلا در ایران ۱۸ و ۲۴ می باشد ولی بیشترین عیار موجود در بازار 1۸ عیار است چون با طلای ۲۴ نمی توان دستبند طلا و گردنبند و گوشواره درست کرد به دلیل اینکه بسیار شکننده است و به راحتی کج می شود پس جنس طلا هم در انتخاب دستبند گزینه مهمی است که باید به آن دقت کرد.

متناسب با بودجه مالی

میزان هزینه و بودجه مالی هم برای انتخاب دستبند طلا بسیار مهم است که اگر از لحاظ اقتصادی وضعیت خوبی دارید می توانید بهترین دستبند را با جواهرات تزیین شده است را خریداری کنید ولی اگر مسایل اقتصادی برای شما مهم است شما می توانید به دنبال دستبند ارزان قیمت و سبک وزن باشید که شما برای اطلاع از قیمت ها می توانید با کارشناسان تاج گالری به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید و مشاوره بگیرید.