آویز گردنبند طلا چیست؟

۱۶ خرداد ۱۴۰۱
اگر قصد خرید آویز را برای گردنبند خود دارید باید به کیفیت طلا و اصل بودن آن دقت کنید و حتما عیار ۱۸ یا ۲۴ تهیه کنید چون اصل بودن طلا در هنگام خرید بسیار مهم است . در هنگام خرید حتما از فروشنده فاکتور خرید دریافت کنید و ... .

آویز گردنبند طلا چیست؟

آویز گردنبند به شی که بر زنجیر آویزان شود گفته می شود که یکی از پر فروش ترین نوع زیورآلات طلا در دنیا می باشد که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی آویز گردنبند طلا چیست می پردازیم.

آویز طلا چیست؟

آویز یک قطعه طلا یا جواهر است که توسط یک زنجیر آویزان می شود که به عنوان آویز گردنبند شناخته می شوند و این آویزها می تواند بیانگر یک فرهنگ یا اعتقاد خاصی باشد که هر شخصی بر اساس سلیقه خود آن را انتخاب می کند . برای انتخاب آویز گردنبند شما باید حتما آن را با لباس و استایل خود هماهنگ کنید که مسئله بسیار مهمی است.

البته آویزها می تواند به اشکال مختلف و طرح های متفاوت باشد که شکل ظاهری آن طوری است که نظر همه خانم ها را به خود جلب می کند و جزو بهترین اکسسوری شناخته می شود و بسیار پر طرفدار است .

 

انتخاب آویز بر اساس وزن ، رنگ و سادگی

یکی از نکات بسیار مهم در انتخاب آویز وزن آویز است که نباید از وزن زنجیر بیشتر باشد چون زنجیر پاره می شود و به راحتی آویز گم می شود. نکته بعدی این است که رنگ آویز مطابق با رنگ زنجیر باشد مثلا برای زنجیر زرد از آویز زرد و برای رزگلد از آویز رزگلد و برای زنجیر طلای سفید از آویز سفید یا نقره استفاده کنید و تضاد رنگی بین زنجیر و آویز وجود نداشته باشد.

نکته بعدی زنجیر نباید بیشتر از آویز بزرگ یا کوچک باشد و باید از زنجیرهای ساده استفاده کنید تا آویز شما جلب توجه کند که به همین منظور شما می توانید برای تعیین قیمت و خرید آویز گردنبند طلا به سایت تاج گالری مراجعه کنید و قیمت ها را از نزدیک مشاهده کنید.

 

انتخاب آویز بر اساس سبک لباس شما

برای انتخاب آویز گردنبند شما به سبک لباس خود دقت کنید . برای استایل شیک زنانه باید از زنجیر بلند با آویز کلاسیک استفاده کنید و این مدل زنجیر و آویز برای لباس های زمستانی بسیار مناسب هستند. ترکیب رنگ لباس خود را با آویز گردنبند خود هماهنگ و ست کنید .

در تابستان طرح های مینیمالیستی مدرن انتخاب بسیار عالی می باشد و همچنین چند آویز را به یک زنجیر متصل نکنید و هر کدام را به صورت جداگانه استفاده کنید تا جذابیت خود را بیشتر نشان دهد و همچنین یک خانم مسن باید از آویز بزرگ استفاده کند ولی یک دختر جوان بر اساس مد روز و استایل خود  یک آویز مدرن و کوچک برای گردن خود انتخاب می کند که به همین منظور شما می توانید با تاج گالری ارتباط و از کارشناسان تاج گالری مشاوره بگیرید.

نکات مهم برای خرید آویز گردنبند

اگر قصد خرید آویز را برای گردنبند خود دارید باید به کیفیت طلا و اصل بودن آن دقت کنید و حتما عیار ۱۸ یا ۲۴ تهیه کنید چون اصل بودن طلا در هنگام خرید بسیار مهم است . در هنگام خرید حتما از فروشنده فاکتور خرید دریافت کنید . از نکات بسیار مهم دیگر در هنگام خرید زیورآلات طلا این است که طرح آویز را با موقعیتی که دارید در نظر بگیرید مثلا اگر به مهمانی رسمی دعوت شده اید از آویز بزرگ استفاده کنید و برای استفاده روزمره از آویزهای کوچک و مدرن استفاده کنید .

همچنین رنگ زیورآلات طلا شما بستگی به سلیقه شخصی شما دارد و بر اساس رنگ پوست و نوع لباس می توانید آویز خود را هم رنگ زنجیر انتخاب کنید. نکته بعدی قیمت و خرید آویز گردنبند طلا بر اساس ساخت دستی بودن ، جنس ، کیفیت ساخت و غیره با هم متفاوت است که به همین منظور شما می توانید به سایت تاج گالری مراجعه و نحوه قیمت ها را مشاهده نمایید.

 

سخن پایانی

در این مقاله  موضوع آویز گردنبند چیست را بررسی کردیم و این آویزها می تواند با سنگ های قیمتی و جواهرات هم تزیین شده باشند مانند آویز الماس که یکی از محبوب ترین آویزهای گردنبند برای خانم ها می باشد . همچنین آویز با سنگ های مختلف می تواند یک اکسسوری زیبا برای دختران جوان باشد که امروزه بسیار طرفدار دارد که برای قیمت و خرید آویز گرنبند طلا  شما می توانید با تاج گالری ارتباط و از نحوه سفارش این زیورآلات طلا اطلاع حاصل کنید.

عضویت در خبرنامه تاج
برای اطلاع از تخفیف‌ها، فروش‌های ویژه و پیشنهادهای تاج، در خبرنامه‌ی ما عضو شوید.