راهنمای خرید انگشتر زنانه

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
انگشتر زنانه یکی از زیورالات زیبا و مهمی است که شکل ،طرح،رنگ،سایز آن و حتی استفاده در انگشت های مختلف بسیار اهمیت دارد و همینطور عیار انگشتر زیبایی خاصی میبخشد.

انگشتر یکی از زیورآلات بسیار مهم برای دستان شما می باشد که استفاده از آن باید به فرم دستان و انگشتان بیاید و به عنوان یک اکسسوری فوق العاده خود را نشان دهد به همین منظور ما در این مقاله به بررسی راهنمای خرید انگشتر زنانه می پردازیم.

 

سایز انگشتر

یکی از موارد مهم در راهنمای خرید انگشتر زنانه سایز انگشتر مناسب انگشت شما می باشد که قبل از خرید باید سایز انگشت خود را بدانید . اگر انگشتر طلای زنانه شما گشاد باشد امکان گم شدن آن وجود دارد و اگر به انگشت شما تنگ باشد باعث کبودی دور انگشت می شود پس حتما باید به این موارد دقت کرد که سایز انگشت خود انگشتر انتخاب کنید.

رنگ انگشتر

یکی دیگر از موارد و نکات مهم در راهنمای خرید انگشتر زنانه توجه به رنگ انگشتر است که انگشتر طلای زنانه دارای رنگ سفید ، زرد و رزگلد می باشد و با توجه به نوع رنگ پوست شما و استایل شما باید بهترین رنگ را انتخاب کنید مثلا اگر پوست شما برنزه است از طلای رزگلد و اگر پوست شما روشن است از طلای سفید و اگر پوست شما تیره است از طلای زرد استفاده کنید به همین منظور برای خرید و اطلاع از قیمت انگشتر طلا زنانه شما می توانید با تاج گالری ارتباط برقرار کنید و کارشناسان تاج گالری آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز می باشند.

 

رکاب انگشتر

یکی دیگر از نکات مهم در راهنمای خرید انگشتر زنانه رکاب انگشتر است . رکاب انگشتر یعنی بخش دایره مانند انگشتر است که ممکن است نگین هم روی آن قرار بگیرد . رکاب انگشتر طلای زنانه باید طوری باشد که مفصل انگشت در آن راحت باشد و به راحتی حرکت کند و باید در میان بندهای انگشت قرار بگیرد و نه روی بند انگشت قرار بگیرد.

جنس انگشتر

از نکات بسیار مهم در راهنمای خرید انگشتر زنانه نوع انتخاب شما است که بر اساس سلیقه فردی و بودجه شما است که برخی از جنس طلای زرد و سفید و برخی نقره انتخاب می کنند که دارای طرح های مختلف و مدل های متفاوت می باشد و جواهرات و نگین انگشتر طلای زنانه هم بستگی به انتخاب و بودجه شما دارد. به همین منظور برای خرید انواع انگشتر طلای زنانه و اطلاع از قیمت شما می توانید به سایت تاج گالری مراجعه کنید.

 

نکات مهم در باره خرید انگشتر طلا

از نکات بسیار مهم در راهنمای خرید انگشتر زنانه  نوع انتخاب شما بر اساس سلیقه شما می باشد که متناسب با طرح و وزن انگشتر تغییر می کند مثلا یک دختر جوان انگشتر طلای زنانه فانتزی انتخاب می کند در حالی که یک خانم مسن انگشتر سنگین وزن و درشت انتخاب می کند .

از دیگر نکات اصل بودن انگشتر است که برای تشخیص اصل بودن طلا باید کد داخل بدنه انگشتر که بر روی انگشتر طلای زنانه حک شده است را مشاهده کنید که اگر انگشتر طلا باشد دارای حرف k  و عیار آن نوشته شده مانند K750  ولی اگر نقره باشد علامت بیضی و اگر پلاتین باشد حروفPT روی آن حک شده است.

از دیگر موارد مهم از فروشنده های معتبر انگشتر طلای زنانه را خریداری کنید و در هنگام خرید حتما رسید خرید انگشتر را دریافت کنید.

اگر هدف شما از خرید طلا سرمایه گذاری است که شما می توانید انگشتر طلای زنانه بدون سنگ و نگین انتخاب کنید که موقع فروش کارمزد از آن کم نشود ولی اگر شما می خواهید از آن در درازمدت استفاده کنید باید انگشتری را انتخاب کنید که ظریف و عیار آن بالا باشد تا خراشیده و شکسته نشود.

خرید انگشتر طلای زنانه

یکی از نکات بسیار مهم در هنگام راهنمای خرید انگشتر طلای زنانه خرید از فروشگاه ها و مکان های معتبر است که طلای اصل به شما بدهند و حتما از آنها رسید خرید و فاکتور دریافت کنید و به کد طلا در روی انگشتر دقت کنید که به همین منظور شما می توانید به سایت تاج گالری مراجعه و نحوه خرید و قیمت انگشتر طلای زنانه را مشاهده نمایید.

سخن پایانی

نکات مهم در راهنمای خرید انگشتر زنانه را بیان کردیم که باید به این نکات توجه کرد تا انگشتر طلای زنانه با وزن و عیار مناسب خریداری کنید که به همین منظور شما می توانید با تاج گالری ارتباط و از نحوه سفارش انگشتر طلای زنانه اطلاع حاصل کنید.

عضویت در خبرنامه تاج
برای اطلاع از تخفیف‌ها، فروش‌های ویژه و پیشنهادهای تاج، در خبرنامه‌ی ما عضو شوید.