درباره گالری تاج


نام "تاج" از تلفیق نام خانوادگی سه خالق آن یعنی عباد جعفری تهرانی ، ایمان الماسیان و فواد جعفری تهرانی به وجود آمده است.
آن ها در دهه 80 با هدف تولید و فروش محصولات طلای متفاوت و با کیفیت شروع به فعالیت کردند و در بهمن 1391 موفق به خلق مجموعه "تاج درسا" با هنر و سلیقه ایرانی به عنوان اولین برند چرم و طلا کشور با همکاری برند چرم درسا شدند. 
مجموعه تاج سعی دارد تا با استفاده از هنر و پیشرفته ترین تکنیک ها محصولاتی متنوع و با کیفیت عرضه کند و همیشه جایگاهی محبوب با الگوی صداقت در ذهن مخاطبان داشته باشد.
 شروع "تاج"

برند "تاج" در دهه 80 ، در شهر تهران با هدف تولید و فروش محصولات طلای  با کیفیت و متفاوت  خلق شد.

 خالقان "تاج" با پشتکار و تجربه ی شخصی  که هر کدام  داشتند مسئولیتی را در این مجموعه بر عهده گرفتند

عباد جعفری تهرانی مدیر تولید ، ایمان الماسیان مدیر مالی و فواد جعفری تهرانی مدیر فروش این مجموعه می باشند که با هم فکری و تلاش بی وقفه در این راه گام  های پیشرفت را در طی  سال ها برداشته و روز به روز اهداف بزرگتری برای این مجموعه در نظر می گیرند

 


رشد "تاج" و تولد "تاج درسا"

برند تاج در ابتدا فعالیت خود را در زمینه ی پخش و فروش محصولات طلا در سراسر کشور شروع کرد و بعد از مدتی با تکیه بر نیروی جوان و با انگیزه توانست خود را در دل دوستداران طلا جا بیاندازد

و از آنجا که در صدد تولید محصولات منحصر به فرد بود ایده ی تولید دستبند های لوکس چرمی آمیخته با طلا جز برنامه های این مجموعه قرار گرفت در همین خصوص پیشنهاد همکاری با چرم درسا عنوان شد و مورد استقبال قرار گرفت و در بهمن 1391 مجموعه " تاج درسا" با هنر و سلیقه ایرانی به عنوان اولین برند چرم و طلا  در کشور خلق شد.

همکاری با برند چرم درسا تا کنون ادامه داشته و در حال حاضر تولید جواهرات درسا سوواروسکی  بر عهده مجموعه "تاج" می باشد.


توسعه هدف

مجموعه تاج با بهترین متریال و پیشرفته ترین تکنیک ها در صنعت طلا سازی سعی در تولید محصولاتی متنوع و با کیفیت  برای تمام سلیقه ها دارد تا همیشه با الگوی صداقت و خدمات مورد حمایت شما عزیزان باشد.

گروه تاج در سال 1397 تصمیم به افتتاح فروشگاه های اختصاصی طلای تاج و تاج درسا گرفت و اولین گالری تاج را در دپارتمان استور روشا واقع در تهران افتتاح کرد.

و در سال 1398 با استقبال و جذب مخاطبین وفادار موفق به افتتاح دو شعبه ی دیگر  در مرکز خرید قائم و مرکز خرید اپال  واقع در تهران گردید و در تلاش است تا این شعب را گسترده تر کرده و در سراسر کشور گسترش دهد.


هدف

پیشرفت، تولید متنوع و با کیفیت و داشتن جایگاهی محبوب در ذهن مخاطبان از اهداف مجموعه تاج می باشد و روز به روز برای این هدف در حال تلاش است.


عضویت در خبرنامه تاج
برای اطلاع از تخفیف‌ها، فروش‌های ویژه و پیشنهادهای تاج، در خبرنامه‌ی ما عضو شوید.